Де в Києві жити добре

При всій великій кількості пропозицій на столичному ринку житлової нерухомості на ділі вибрати житло, гідне в усіх відношеннях, не так-то просто. І проблема не тільки в самому будинку або квартирі, але і в районі мешкання, достатній і якісній інфраструктурі, хороших і зручних дорогах.

Як зробити цей нелегкий вибір?

Де в Києві жити добре
Центр: респектабельно і… незручно

Найбільш престижним місцем проживання в Києві як і раніше залишаються центральні райони - Шевченківський, Печерський і Подільський. Близькість до ділового центру, історичних місць, а також органам центральної влади компенсує жителям цих районів пробки на вузьких дорогах, нестихаючий шум ділової активності впродовж всього робочого дня і погано розвинену інфраструктуру.
Адже, наприклад, в центрі міста з величезної кількості торгових центрів (що існують - “Будинок одягу”, ЦУМ, “Глобус”, “Арена”, “Мандарин Плаза”, “Метроград”, універмаг “Україна”, а також що будуються - “Олімпійський”, “Еспланада”, “Киянка”, “Торонто-Київ”, “Материк”) продукти харчування можна купити тільки в ТЦ “Мандарин Плаза” (супермаркет “Фуршет”) і в універмазі “Україна” (супермаркет “Велика Кишеня”). Деяку альтернативу супермаркетам складають Бессарабській, Володимирський і Печерський ринки, з яких більш-менш “цивілізованим” можна назвати тільки перший.

.

В центральній частині міста - гострий дефіцит парковочних місць і немає можливості будувати багаторівневі підземні паркінги або ж відводити під них великі території.

Центральні райони зручні для мешкання сімей з дітьми. Школи в центрі Києва досить, майже всі вони відносяться до розряду елітних і користуються популярністю у батьків учнів. Серед найбільш відомих учбових закладів можна назвати гімназію Національного педагогічного університету, гімназію ім. А. С. Пуш¬кина 153, Київський ліцей бізнесу, Британську міжнародна і Французька школи.

Придбати житло в районі Хрещатику можна тільки на вторинному ринку, оскільки новобудов, крім скандально відомого будинку на вулиці Грушевського в Маріїнськом паренню, тут поки не спостерігається. Ціни на квартири в самому центрі Києва - в середньому $3000 за кв.м.

Особливою популярністю в центрі столиці користуються мансарди і пентхауси в старих будинках. Їх вартість на сьогоднішній день складає від $3500 за кв.м.

Шевченківський район - велика кількість пропозицій

Елітне житло, розташоване на вулицях Ярославов Вал, Лисенко, Франко, Володимирською, Паньковськой, Московською, Паторжінського і Кропівніцкого з’являється на ринку за ціною від $350 000. Як і на Хрещатику, тут можна придбати тільки вторинне житло. Невелике виключення складає хіба що повністю реконструйований будинок за адресою: вулиця І. Франко, д. 24А, що планується до здачі в кінці цього року (квартири реалізує КК “Ред”). Стартова ціна житлових площ в нім складає $5500 за кв.м.

Статті по темі


0 Відгуків на “Де в Києві жити добре”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук