МАТЕМАТИЧНІ КАНІКУЛИ!

МАТЕМАТИЧНІ КАНІКУЛИ!

МАТЕМАТИЧНІ КАНІКУЛИ! Якщо на зимових канікулах Ви сумуєте за цікавими задачами, не знаходите собі місця через те, що давно не грали з друзями в шахи, та не можете без математики і дня прожити, тоді приходьте до нас!   На Вас чекає: 5 січня Усна особиста олімпіада для учнів 6-7 класів Реєстрація тут  Правила можна знайти …

МАТЕМАТИЧНІ КАНІКУЛИ! Читати далі »

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики Гульчак Дмитро – 8-А – ІІ місце – Косован В.М. Іваненко Анастасія – 9-Б – ІІ місце – Колодрібська К.Т. Стецко Андрій – 10-А – І місце – Косован В.М. Булат Ігор – 10-А – ІІ місце – Косован В.М. Плаксій Еммануїл – 10-А – ІІІ місце …

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики Читати далі »

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської  олімпіади з географії

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії    Романчук Анастасія – 8-А – ІІІ місце –  керівник: Білоус В.А. Багрій Ігор – 9-Б – ІІІ місце – керівник: Грубляк О.М. Житарюк Ксенія – 11-А – ІІІ місце – керівник: Заячук О.Г.

Вітаємо переможців БМАНУМ-2021!

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  української мови та літератури   Пантелейчук Іван -7-А – ІІІ місце – Єгорова Н.З. Іваненко Анастасія – 9-Б – ІІІ місце – Глібка Я.В., Стефанець Н.С. Ротар Аліса -10-Б – ІІ місце – Букатчук Г.М. Дружиніна Діана -11-Б – ІІІ місце – Глібка Я.В.

ВІТАЄМО!!! Переможниць ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури

ВІТАЄМО!!! Переможниць ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури

ВІТАЄМО!!! Переможниць ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури   Гурковська Катерина – 8-Б – І місце Адамович Катерина – 9-А – ІІІ місце Стасюк Таїсія – 10-Б – ІІ місце   Керівник: Фрацивір Віра Іванівна

ВІТАЄМО!!! Переможця ІІ етапу  XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

ВІТАЄМО!!! Переможця ІІ етапу XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

ВІТАЄМО!!! Переможця ІІ етапу XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка   Дубчак Олександр Віталійович – 10-А – ІІІ місце     Керівники: Стефанець Наталія Степанівна             Єгорова Надія Зіновіївна

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки  Багрій Ігор Олегович – 9-Б – І місце Гаценко Діана Олегівна – 10-А – І місце Народова Оксана Вікторівна – 11-А – І місце Заплітний Руслан Русланович – 11-А –   ІІ місце Керівник:  Сторощук Богдан Дмитрович

Light

Dark

Догори