Чемпіонат України серед лучників кадетів та молодших кадетів!

В особистій першості серед кадеток віце-чемпіонкою України стала учениця 10-А класу ліцею ЧОБАНЮК Анна ( тренери А. Єгоров, Н. Єгорова). Вітаємо Анну, батьків, тренерів та позашкілля м. Чернівці.

Чергові досягнення ліцеїстів!

Чергові досягнення ліцеїстів! Відбувся відкритий чемпіонат Чернівецької області з грепплінгу. Одразу двоє учнів 9Б ліцею №1 стали призерами. Перемогу здобув Доцюк Артем і має честь представляти область на чемпіонаті України, Савєльєв Вʼячеслав посів почесне ІІІ місце.

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО! Учень 8-го класу ліцею №1 Сергій Гоюк - серед переможців міжнародного змагання зі спідкубінгу "Chernivtsi open 2024". Сергій - єдиний чернівчанин серед володарів призових місць. Змагання, у яких брали участь 60 учасників з різних регіонів України, а також спідкубісти з Румунії, відбувалися у суботу та неділю на базі ліцею №22 ім. А. Кохановського. Спідкубісти складали різноманітні види кубика Рубика. Сергій переміг у номінації "Клок", або ж "Годинник Рубика". Ця головоломка відрізняється від класичного кубика Рубика, і вона популярна серед професійних куберів. Мрія хлопця - встановити рекорд України. Коментар Сергія на нашій сторінці у мережі facebook

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО! Учениця 9-А класу ліцею 1, Панькевич Анна-Марія капітан команди ЧОДЮСШ-1 з волейболу отримала особисту нагороду «Кращий гравець» на чемпіонаті області серед дівчат «Воллейбук» та зайняла І місце

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО! Учениця 7-Б класу ліцею 1, Катерина Дайка, посіла І місце з плавання на дистанцї 100 м вільним стилем та ІІ місце на дистанції 50 м на спині. Змагання відбулися 24 лютого у місті Олецько, Польща. У турнірі взяли участь майже 140 спортсменів з України та Польщі.

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО! Артем Доцюк, учень 9Б класу ліцею № 1 ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з панкратіону

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО! Андрій Ільчук, учень 11Б класу ліцею № 1 - І місце Відкритий чемпіонат з дзюдо «ГО ВФСТ УКРАЇНА» м. Чернівці

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО! Олентир Анастасія, учениця 10Б класу ліцею №1! 22-24 вересня 2023 р Кубок України ! ІІ місце за класичний жим лежачи ІІІ місце за екіпірований жим лежачи у відкритій віковій категорії

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО! 16-20 вересня відбулось відкрите всеукраїнське змагання серед юніорів та кадетів "Кубок Сіверщини" Вітаємо спортсменів СДЮСШОР: