Вітаємо переможців БМАНУМ-2021!

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  української мови та літератури   Пантелейчук Іван -7-А – ІІІ місце – Єгорова Н.З. Іваненко Анастасія – 9-Б – ІІІ місце – Глібка Я.В., Стефанець Н.С. Ротар Аліса -10-Б – ІІ місце – Букатчук Г.М. Дружиніна Діана -11-Б – ІІІ місце – Глібка Я.В.

ВІТАЄМО!!! Переможниць ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури

ВІТАЄМО!!! Переможниць ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури

ВІТАЄМО!!! Переможниць ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури   Гурковська Катерина – 8-Б – І місце Адамович Катерина – 9-А – ІІІ місце Стасюк Таїсія – 10-Б – ІІ місце   Керівник: Фрацивір Віра Іванівна

ВІТАЄМО!!! Переможця ІІ етапу  XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

ВІТАЄМО!!! Переможця ІІ етапу XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

ВІТАЄМО!!! Переможця ІІ етапу XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка   Дубчак Олександр Віталійович – 10-А – ІІІ місце     Керівники: Стефанець Наталія Степанівна             Єгорова Надія Зіновіївна

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки  Багрій Ігор Олегович – 9-Б – І місце Гаценко Діана Олегівна – 10-А – І місце Народова Оксана Вікторівна – 11-А – І місце Заплітний Руслан Русланович – 11-А –   ІІ місце Керівник:  Сторощук Богдан Дмитрович

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики Мунтян Ксенія Олександрівна – 7-А- І місце – Стефурак Х.М. Сіманюк Олександра Русланівна – 7-Б – І місце – Стефурак Х.М. Морарян Амалія Віталіївна – 8-Б – І місце – Сорич О.В. Лещук Андрій Віталійович – 9-Б – І місце – Кінащук Н.Л. Мироник Тарас Вадимович – …

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики Читати далі »

ВІТАЄМО!!!  Переможниць ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

ВІТАЄМО!!! Переможниць ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

ВІТАЄМО!!!  Переможниць ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови Олентир Анастасія Дмитрівна -8-Б- І місце – Коршунова Л.Д. Яковенко Марія Юріївна – 10-Б- І місце – Галицька Ю.К. Пшенічка Поліна Янівна – 9-Б- ІІ місце – Галицька Ю.К. Паламарчук Софія Євгенівна –11-Б – ІІІ місце – Галицька Ю.К.

Вітаємо переможців БМАНУМ-2021!

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу ХХІІ  Міжнародного  конкурсу з української мови імені П.Яцика    Сіманюк Олександра Русланівна -7-Б – ІІІ місце   Гушевата Поліна Віталіївна -8-Б – ІІІ місце   Керівник: Стефанець Наталія Степанівна    Дружиніна Діана Анатоліївна -11-Б – ІІІ місце   Керівник: Глібка Ярослава Вікторівна

ВІТАЄМО Ірину СПІЖАВКУ зі срібною медаллю за наукову роботу з математики на Міжнародному конкурсі наукових робіт BUCA IMSEF 2021

ВІТАЄМО Ірину СПІЖАВКУ зі срібною медаллю за наукову роботу з математики на Міжнародному конкурсі наукових робіт BUCA IMSEF 2021

 ВІТАЄМО  Ірину СПІЖАВКУ ученицю 11 класу Чернівецького ліцею №1 зі срібною медаллю за наукову роботу з математики “Навколо теореми Борсука про розбиття плоских фігур” на Міжнародному конкурсі наукових робіт BUCA IMSEF 2021 з математики, комп’ютерних наук, хімії та фізики, що відбувся онлайн 19-21 листопада (м. Буджа, Туреччина) за участю школярів з 28 країн світу. В роботі секції …

ВІТАЄМО Ірину СПІЖАВКУ зі срібною медаллю за наукову роботу з математики на Міжнародному конкурсі наукових робіт BUCA IMSEF 2021 Читати далі »

Light

Dark

Догори