Учнівське врядування

Статут учнівського парламенту

Громадські учнівські формування

Інформація про роботу учнівського парламенту ​

У стінах ліцею постійно працює учнівський парламент. Учнівське самоуправління регулярно позиціонує себе як дієву і самостійну організацію. Парламент готує і проводить учнівські змагання, присвячені знаменним історичним подіям, День Св. Валентина, День самоврядування. Регулярно видаються ліцейські стіннівки до різних свят. Парламент організовує учнівські дискотеки, День ліцею, Посвяту новонабраних учнів в ліцеїсти, новорічний вечір. За Статутом ліцейського врядування найвищим органом даного врядування вважається ліцейський парламент, що складається з президента та двох заступників, які обираються шляхом таємного голосування всіма учнями ліцею, та комісій.

11 листопада 2019 року відбувся ІІ тур виборів президента учнівського врядування ліцею. В ньому взяли участь 276 учнів. Претендентів було двоє: Палагнюк Микола (9-В) та Сорочан Микола (11-Б). Перемогу здобув Палагнюк Микола, за якого проголосували 148 учнів. ​

Завдяки діяльності учнівського самоврядування здійснюється також контроль за чергуванням, організовуються різноманітні інтелектуальні конкурси та спортивні змагання (конкурси плакатів, стіннівок та творчих робіт, змагання між класами, футбольні турніри, акції «Милосердя», санітарні п’ятниці). Учні ліцею дарували обереги, листівки учасникам ООС, а також малювали малюнки і плакати з новорічними привітаннями для бійців, плели маскувальні сітки.