Заходи з військово-патріотичного виховання

З метою здійснення заходів військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та виконання вимог освітньої навчальної програми з предмета «Захист України»  учні 11-х класів ліцею взяли участь у навчальних стрільбах.
Косило О., Лупашко Д , Остапова Є. відзначені призами як учні які найкраще справились із завданнями.

Вітаємо з Днем Першого ліцею!

Любий серцю Перший ліцей!

Ти - частина славетної історії міста Чернівці, дух, традиції, пам'ять та наступність ліцейських поколінь. Ліцейський організм може дихати лише повітрям свободи. Тобі долею випало бути ровесником незалежності України, і це дає сили стати вільним у думках, цінуючи свободу, творити свою історію в непростих умовах впродовж Твого життя. Але Ти справляєшся, сміливо відповідаєш за свій вибір, крокуєш вперед і розвиваєшся. За свої 32 Ти встиг стати успішним та самостійним. Твоя харизма приваблює до себе вже й найменших школярів. Ти піднявся до рівня малечі, і сьогодні об'єднуєш інтереси всіх заради освіти України, тримаючи планку якості на належному рівні. Шалена підтримка ліцейського братства дає Тобі право не зійти з дистанції, надає нових сил і права залишатись собою!

І як завше проголошуємо: «Залишайся Першим!»

Візитівка ліцею